Data recovery - Dataredning - Referanser - Ahlberg data

Ahlberg data har hjulpet både kjente som ukjente med dataredning fra krasjede harddisker, for eksempel Carola Häggkvist og sangene på hennes siste pop album. Kun et utvalg bedriftskunder er med på denne listen, en del av våre kunder er også privatpersoner og organisasjoner.

Henrik Wikström Musikproduktion

En alvorlig mekanisk harddiskfeil holdt på å tvinge teamet rundt Carola Häggkvist til å gjennomføre en ny innspilling av den vinnende svenske Melodi Grand Prix-låten "Evighet". En harddisk med alt materialet fra studioet gikk i stykker, og teamet hadde ingen backup tilgjengelig. Ahlberg data klarte å løse problemet på under 24 timer.

 

Salem Al Fakir - www.salemalfakir.com

Hellacopters - www.hellacopters.com

Oslo kommune - www.oslo.kommune.no

Den norske opera - www.operaen.no

KPMG - www.kpmg.no

Henrik Wikström Musikproduktion

Ikea - www.ikea.se

BMW - www.bmw.se

Statoil - www.statoil.se

Toyota - www.toyota.se

Skanska Sverige - www.skanska.se

WM-data - www.wmdata.se

Försvarsmakten - www.mil.se

Svenska Handelsbanken - www.handelsbanken.se

Sony Ericsson - www.sonyericsson.se

McDonald´s - www.mcdonalds.se

Falck Alarm - www.falcksecurity.com

Telia Sonera - www.telia.se

Bravida - www.bravida.se

Intrum Justitia - www.intrum.se

Tidningen Expressen - www.expressen.se

Dagens Nyheter - www.dn.se

SR - Sveriges Radio - www.sr.se

Liseberg - www.liseberg.se

Sveriges Television - www.svt.se

Lasse Lindbom, artist/låtskrivare/producent - www.primepr.se

Svenska Rymdbolaget - www.rymdbolaget.se

Sveriges Riksdag - www.riksdagen.se

Länsstyrelsen Dalarna - www.lansstyrelsen.se

Gävle Kommun - www.gavle.se

Lunds Universitet - www.lu.se

Stockholms Universitet - www.su.se

Göteborgs Universitet - www.gu.se

Umeå Universitet - www.umu.se

Stockholms Stadsmission - www.stadsmissionen.se

Lunds Tekniska Högskola - www.lth.se

Specialpedagogiska Institutet - www.sit.se

Karolinska Institutet - www.ki.se

KTH - Kungliga Tekniska Högskolan - www.kth.se

Sveriges Lantbruksuniversitet - www.slu.se

Åre Kommun - www.are.se

Svenska Jägarförbundet - www.jagareförbundet.se

Peab Sverige - www.peab.se

Capgemini Consulting - www.capgemini.se

Örebro Universitet - www.oru.se

Karlstads Universitet - www.kau.se

DFDS Transport - www.dfdstransport.se

Universal Pictures - www.uip.se

Växjö Universitet - www.wxu.se

Findus Sverige - www.findus.se

Hårdrockbandet Narnia - www.narniaworld.com

Abba Seafood - www.abbaseafood.se

Computer City - www.computercity.se

SIBA - www.siba.se

Tieto Enator - www.tietoenator.se

Fågelbro Golf & Country Club - www.fagelbrogolf.se

FMV - Försvarets Materialverk - www.fmv.se

Medströms Dataförlag - www.medstroms.se

Duni Svenska - www.duni.se

HTF - Handelstjänstemannaförbundet - www.htf.se

Johnson & Johnson - www.jnj.se

Duka - www.duka.se

Almi Företagspartner - www.almi.se

GE Medical Systems - www.gehealthcare.com

Standard & Poor´s - www.standardandpoors.se

NIR - Int Council of Swedish Industry - www.nir.se

Dialect Systemprodukter - www.dialect.se

Procter & Gamble - www.procter.se

SIFO - www.sifo.se

Metso Minerals (Trelleborg) - www.metsominerals.com

Tetra Pak - www.tetrapak.se

Energimyndigheten - www.stem.se

Tomat Reklam & Annonsbyrå - www.tomat.se

Omnia Företagskonsult - www.omnia.se

Morph Design webbyrå - www.morphdesign.com

Södersjukhuset Sthlm - www.sodersjukhuset.se

Würth Svenska - www.wurth.se

Ehrenstråhle BBDO - www.ehrenstrahle.se

Stahre Affärsutveckling - www.stahre.se

Räddningstjänsten - www.raddningstjansten.goteborg.se

Miconex Dataservice - www.miconex.com

Habia Cable - www.habia.se

Copyright © 2007-2016 - Ahlberg data